Vedení kurzů

Jan Stejskal - Johan
Jan Stejskal - Johanvůdce ČLK, VLK a ILŠ
Civilní profese: děkan Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice

V Junáku: předseda KRJ (Pardubický kraj), předseda dozorčí rady Skautské nadace Jaroslava Foglara, předseda revizní komise TDC, člen Rozhodčí a smírčí rady Junáka

Kvalifikace: IK, OČK Hospodaření, OČK Organizace a právo, Garant OČK Hospodaření

V týmu Stříbrné řeky od roku 1999

Tomáš Vítek - Datel
Tomáš Vítek - Datelzástupce vůdce pro VLK
Civilní profese: inspektor České inspekce životního prostředí, Strážce Stráže přírody CHKO Litovelské Pomoraví

V Junáku: místopředseda KRJ (Pardubický kraj), člen Ekologického odboru

Kvalifikace: IK, OČK Příroda a ekologie, OČK Právo, Garant OČK Právo

V týmu Stříbrné řeky od roku 2001

Martin Hovorka - Maho
Martin Hovorka - Mahozástupce vůdce pro ILŠ
Civilní profese: ekonom evropských projektů

V Junáku: předseda ORJ Brno-město

Kvalifikace: IK, Organizační zkouška, Hospodářská zkouška, Garant OČK Vedení oddílu

V týmu Stříbrné řeky od roku 2007

Vojta Černohorský
Vojta Černohorskýzástupce vůdce pro ČLK
Civilní profese: vedoucí oddělení na MŠMT

V Junáku: vůdce 5. oddílu skautů, středisko Polárka Kroměříž

Kvalifikace: IK, OČK Táboření a bezpečnost

V týmu Stříbrné řeky od roku 2009

Stálý instruktorský tým

Eva Vedmochová
Eva VedmochováLektorka zdravovědy a morální autorita
Civilní profese: v důchodu, dříve zdravotní sestra

V Junáku: výchovná zpravodajka ORJ

Kvalifikace: IK, OČK Zdravověda

V týmu Stříbrné řeky od roku 1999

Jakub Procházka - Citron
Jakub Procházka - CitronLektor práce s lidskými zdroji, organizace a psychologie
Civilní profese: vysokoškolský učitel a lektor kurzů řízení lidí

V Junáku: člen Ústřední revizní komise Junáka

Kvalifikace: IK, OČK Psychologie, Organizace a právo, garant OČK Psychologie

V týmu Stříbrné řeky od roku 2002

Jakub Jasaň - Rogalo
Jakub Jasaň - RogaloSprávce webu, lektor táboření, metodiky a bezpečnosti
Civilní profese: provozní a bezpečnostní ředitel letecké společnosti, vysokoškolský učitel

V Junáku: předseda revizní komise střediska

Kvalifikace: IK, OČK Myšlenková základy skautingu, OČK Táboření a bezpečnost, OČK Metodika, Garant OČK Táboření a bezpečnost

V týmu Stříbrné řeky od roku 2003

Vlasta Tvrdíková
Vlasta TvrdíkováLektorka psychologie
Civilní profese: psycholožka, lektorka kurzů pro učitele

Kvalifikace: OČK Psychologie

V týmu Stříbrné řeky od roku 1999

Matěj Havel
Matěj HavelLektor metodiky, pedagogiky a myšlenkových základů skautingu
Civilní profese: ředitel gymnázia

V Junáku: aktivní činovník střediska

Kvalifikace: IK

V týmu Stříbrné řeky od roku 2007

Věra Špičáková - Pískle
Věra Špičáková - PískleLektorka estetiky a osobního rozvoje
Civilní profese: Junior Product Manager & marketingový poradce v ČR a Německu (Creativera Marketing)

V Junáku: členka oddílové rady

Kvalifikace: IK

V týmu Stříbrné řeky od roku 2008

Iveta Zieglová - Ivuška
Iveta Zieglová - IvuškaLektorka komunikace a propagace
Civilní profese: PR manažerka

V Junáku: zpravodajka pro komunikaci ORJ Brno-město

Kvalifikace: IK

V týmu Stříbrné řeky od roku 2013

Kateřina Havlová - Fátima
Kateřina Havlová - FátimaLektorka zdravovědy
Civilní profese: zdravotní sestra

Kvalifikace: IK, OČK Zdravověda

V týmu Stříbrné řeky od roku 2010

Nikola Holzknechtová - Nik
Nikola Holzknechtová - NikLektorka ekologie
Civilní profese: učitelka, nyní na rodičovské dovolené

V Junáku: členka střediskové rady, zástupkyně vůdce oddílu

Kvalifikace: IK

V týmu Stříbrné řeky od roku 2015

Tým zázemí kurzu

Jakub Smejkal - Stur
Jakub Smejkal - SturČlen týmu zázemí
Civilní profese: student Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně

V Junáku: vůdce 13. střediska HIAWATHA Brno

Kvalifikace: VZ

V týmu Stříbrné řeky od roku 2013

Adam Svoboda
Adam SvobodaTajemník a člen týmu zázemí
Civilní profese: student doktorského studia na Stavební fakultě VUT v Brně, projektant betonových konstrukcí

V Junáku: zástupce vůdce oddílu

Kvalifikace: IK

V týmu Stříbrné řeky od roku 2014

Pavel Černovický
Pavel ČernovickýČlen týmu zázemí
Civilní profese: student Všeobecného lékařství na 3. LF UK v Praze

V Junáku: vůdce 17. oddílu Lynx, středisko Kompas Brno

Kvalifikace: VZ

V týmu Stříbrné řeky od roku 2017

Jakub Růžička
Jakub RůžičkaČlen týmu zázemí
Civilní profese: student VŠ

V Junáku: člen střediskové rady

Kvalifikace: ČLK

V týmu Stříbrné řeky od roku 2018

Další lektoři a spolupracovníci

Daniel Vychodil - Simba
Daniel Vychodil - SimbaLektor metodiky a myšlenkových základů skautingu
Zuzka Komárková
Zuzka KomárkováLektorka ekologické výchovy
Aleš Jiroušek
Aleš JiroušekLektor táboření
Marie Jiroušková
Marie JirouškováLektorka metodiky
Lubor Šušlík - Bill
Lubor Šušlík - BillSpolupracovník týmu SŘ
Válečný hrdina a v 89 letech stále aktivní průvodce na zahraničních zájezdech
Jitka Komárková
Jitka KomárkováLektorka práce s GPS